Avantajlı Tekliflerle 15 Kva Regülatör Fiyatları – Elsan Regülatör

Avantajlı Tekliflerle 15 Kva Regülatör Fiyatları

avantajlitekliflerle15kvaregulatorfiyatlari

Regülatörler piyasada birçok çeşitte ve alanda bulunabilmektedir. Birçok çeşide ve kullanım alanlarına göre regülatör fiyatları ve türleri değişkenlik gösterebilir. 15 kva regülatör fiyatları da bir regülatör çeşidi olarak farklı noktalarda bulunabilir ve kullanım alanlarındaki etkileri de fiyatlarda farklılığa sebep olmaktadır. 15 kva regülatörler ile alakalı detaylı bilgileri anlattıktan sonra 15 kva regülatörün fiyatları konusunda da yazımızda tavsiyeler olacaktır. Hepsinden önce regülatörün genel tanımını, 15 kva regülatörün genel yapısını ve kullanım alanlarını incelemek gerekir.

15kvaregulatorcesitleri

Enerjinin sürdürülebilir kullanımı artırmak ve verimli enerji kullanımını daha etkin kılmak için günümüzde birçok elektronik cihazdan yardım alınmaktadır. Bu cihazların arasında en fazla önem arz edenlerden birisi ise regülatörlerdir. Regulatör, adı üzerinde regülasyondan türemiş, dalgalı eletrik voltajının yoğun olduğu alanlarda elektrik voltajını dengelemek amacıyla kullanılır.

İlginizi Çekebilir: Regülatör Nedir? Ne İşe Yarar?

15 Kva Regülatör ile Neler Yapılabilir?

Son teknoloji bir monofaze ürün olan 15 kva regülatör, genellikle ev ve küçük iş yerlerine uygun kullanım sağlayan regülatörlerdir. Evlerde ve küçük iş yerlerindeki ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilen regülatör, bu alanlarda bulunan cihazları ani dalgalanmalar sebebiyle oluşabilecek zararlardan korumaktadır. Bu sayede evlerde ve iş yerlerindeki elektronik cihazlar çok daha fazla uzun ömürlü olacak ve bu sayede oldukça ekonomik bir fayda sağlayacaktır. Arızaların önüne geçmesi sayesinde hiç yoktan yere masraflardan koruyan 15 kva regülatörler, ev ve küçük iş yerlerinde elektrik hattının girişine bağlanır. Bu şekilde bağlantısı yapılan 15 kva regülatörler elektriklerde düşme, voltaj yükselmesi gibi sebepler yüzünden oluşan ani dalgalanmaları ortadan kaldırır.

15kvaregulator

15 kva regülatörler, birçok açıdan ev ve küçük iş yerlerinde kullanımı sayesinde avantaj ve rahatlık sağlayarak hayat standartını yükseltebilecek bir cihazdır.

15 Kva Regülatör Kimler Tarafından Kullanılır?

15 kva regülatör tipi, ev ve küçük iş yerleri açısından oldukça uygundur. Bu chazın ev ve küçük iş yerlerine tam olarak ideal olması ve avantajlı ekonomik çözümler sunması birçok açıdan avantajlar sağlamaktadır.

15 kva servo voltaj regülatörleri mekanik ve elektronik aksam ile birleştirilmiş voltaj sabitleyicilerdir şehir şebeke giriş voltajını her faz bağımsız olarak ölçüm yaparak mekaniksel parça olan varyak ile trafo arasındaki ortantı ile çıkışlarına regüleli voltaj vermektedirler. Bu voltaj sabitleyiciler genellikle tam karşılık olarak bir evdeki ya da küçük iş yerlerinde elektrikli eşyalara denk gelmektedir.

regulator15kva

15 kva regülatör kullanım alanlarını ve kimler tarafından kullanıldığını biraz açmak gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Standart Konut Ve Daire
  • Dişçilik Ekipmanları
  • Epilasyon Cihazları
  • Baz İstasyonları
  • Sanayi Soğutucuları
  • Hoparlör – Ses Sistemleri

Görüldüğü üzere nispeten daha küçük alanlarda kullanılan bu tür regülatörler, düzensiz şebeke gerilimi görülen anlarda, cihazları stabil bir gerilimle beslemek amacı ile kullanılır. 15 kva regülatör 1 faz giriş, 1 faz çıkışlıdır. Bu fazlar arasındaki giriş – çıkış bağlantısı için klemensler kullanılır. Klemens kullanımının yanı sıra, opsiyonel olarak çıkışa 3 taneye kadar priz kullanma imkanı vardır.

Giriş ve çıkış filtreleri yardımı ile şebekede yaşanabilecek anlık gerilim sıçramalarına karşı koruma sağlama görevini üstlenmiştir. Bu tip regülatörlerde akıllı fan sistemi kullanılarak soğutma sağlanır. Bu şekilde fan ömrü daha uzun hale gelir. Mekanik herhangi bir parça içermemesinin sağladığı avantaj sayesinde sessiz çalışma özelliğine sahiptirler. Bu özelliği barındırması nedeni işe sessiz ortamlarda özellikle tercih edilir. Standart dairelerde ve ofislerde sıklıkla 15 kva regülatörler bu özelliği sayesinde tercih edilen bir tiptir.

15kvaregulatorfiyatlari

Küçük boyutlu ve hafif yapısıyla kolaylıkla taşınabilme imkanı sağlayan 15 kva regülatörler tekerlekli bir yapıya ve taşıma kulpuna sahiptir.

15 Kva Regülatör Fiyatları

Bu tip regülatörler, diğer regülatörlere nazaran daha ucuzdur. Ucuzluk asla kalite anlamında değil tamamen fiyat anlamındadır. 15 kva regülatör fiyatları; ev ve küçük iş yerlerinde kullanıldığı içi çok daha uygundur. Birçok regülatöre çok daha uygun olan 15 kva regülatörler yine de piyasada birçok şekilde çeşitlilik göstermektedir. Kısa bir piyasa araştırmasının ardından en uygun olan 15 kva regülatörü ve kaliteli cihazlara ulaşmak için Elsan markalı regülatörleri incelemek hem ekonomik hem de kalite açısından oldukça faydalı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI TEKLİF AL!

E-mail adresini bırak, ilgilendiğin ürünü belirt, teklifin sana gelsin!
TEKLİF AL
close-link