100 Kva Regülatör Fiyatları ve Özellikleri – Elsan Regülatör

100 Kva Regülatör Fiyatları ve Özellikleri

Elektronik cihazların elektrik sebebiyle bozulmasını önleyen regülatör çeşitleri, elektrik enerjisini dengelemesiyle bilinir. Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan regülatörler, kendi aralarında çeşitli gruplara ayrılır. Voltaj regülatör çeşitleri, kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren seviyelere sahiptir. Voltaj regülatörü olarak ifade edilen 100 kva regülatör modeli, şebeke gerilimlerinde oluşan voltaj yükselmesi veya düşmesi gibi durumlarda, çeşitli aletlerin bozulmamasına destek olur. Elektrik akışı düzensiz bir biçimde sağlansa da regülatör sayesinde fabrika gibi iş yerlerinde bulunan elektronik cihazlardan düzenli şekilde verim sağlanır.

100 Kva Regülatör Nerelerde Kullanılır?

Şebekeden düzensiz bir biçimde gelen elektrik sonrası, elektronik cihazların iş akışının bozulmamasını sağlayan regülatör çeşitlerinin nerelerde kullanıldığı merak edilir. Sanayi şebekesinden gelen elektrik akımını sabitleyen regülatörler, fabrikalarda kullanıma uygundur. Fabrikalarda tercih edilen bu cihazlar, CNC tezgahları, ambalaj makineleri, deri işleme cihazları, ısıtma ve soğutma sistemleri, otomasyon ekipmanları, ağaç işleme makineleri gibi elektrikli aletler ile kullanılmaktadır. 100 kva regülatör aynı zamanda, hastane ortamında yer alan çeşitli elektrikli cihazlar üzerinde kullanılır. Hastanede regülatör destekli çalışabilecek aletler arasında, laboratuvar cihazları, dişçilik ekipmanları, enjeksiyon makineleri, röntgen gibi çeşitli tıbbi cihazlar yer alır. Daha çok kamu kurumları ve askeriyede de kullanılması mümkün olan 100 kva regülatör çeşitleri, düzenli iş akışının sağlanması gereken fabrikalar tarafından da sıklıkla tercih edilir.

100 Kva Regülatör Özellikleri

Şebekeden kurumlara gelen elektrik enerji akımının düşüp artmasını engelleyerek elektrik akışını dengeleyen regülatör seçenekleri, kullananlara fayda sunan çeşitli özelliklere sahiptir. Doğrusal olmayan yükleri sürebilme özelliğine sahip olan regülatör, aynı zamanda geniş güç ve gerilim aralığından meydana gelir. Hızlı bir şekilde yüksek voltajı düşürebilen regülatör seçenekleri, bu sebeple cihazların bozulmasını engeller. 100 kva regülatörlerde, ısınmalara karşı akıllı fan sistemi ile soğutma seçenekleri bulunur. Fabrika ortamında kullanılabilen bu regülatörler, etrafta bulunan toz ya da nem gibi durumlara karşı dayanıklılık gösterir. İş akışının kaliteli bir biçimde sağlanabilmesi için regülatörler, olabildiğince sessiz çalışmaktadır. Aynı zamanda bu regülatör grubu mikro işlemci kontrollü olup, tam otomatik trifaze sistemden meydana gelir.

100 Kva Regülatör Fiyatları

Regülatör fiyatları, birbirinden farklı sebeplerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Regülatörün geniş bir kullanım alanına sahip olması ve sanayi elektrik akımıyla uyumlu olan cihazlarla çalıştırılması sebebiyle, diğer regülatör seçeneklerinden pahalıdır. Hastane, sanayi ve fabrika gibi ortamlarda kullanılan 100 kva regülatörler, 380 volt sabitleyici sayesinde tüm cihazları elektrik akış dalgalanmalarına karşı korur. Bu sebeple fiyatlarının diğer regülatör modellerine göre yüksek olduğu söylenebilir. 100 kva bir regülatörün fiyatı, fabrika cihazlarına sağladığı düzgün elektrik akış performansı göz önünde bulundurulduğu zaman son derece normaldir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI TEKLİF AL!

E-mail adresini bırak, ilgilendiğin ürünü belirt, teklifin sana gelsin!
TEKLİF AL
close-link